UWAGA

poniedziałek, 22 czerwca 2026

Wyrzucanie śmieci do SMLW

Dlaczego mieszkańcy prywatnych domów przy os.Poludnie wyrzucają śmieci do śmietników SMLW, a my z bloków musimy płacić od osoby, myślę, że ich obowiązuje płatność do Urzędu Miasta, wynoszą wszystko co popadnie i na pewno nie są rozliczani jak mieszkańcy bloków.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.